Proje Danışmanlığı

+90 212 552 1397 / 0532 292 3756

Hizmetler

 
1. Aşama PROJELENDİRME
 
Özel teknik ekibimiz ve beraber çalıştığımız mimarlarımızla müşterinin ihtiyacı doğrultusunda işletmeyi projelendirmekte ve üretim öncesi 3 Boyutlu olarak müşteriye sunum yaparak kendi işletmesinin bitmiş halini sunmaktayız. Arzu edilene göre özel çözümler sunup A’dan Z’ye bir marketin, pastanenin veya yiyecek odaklı bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılamakta ve oluşan problemlere çözüm üretmekteyiz.


2. Aşama İMALAT
 
Müşterilerimiz  projenin imalata geçmesiyle birlikte kendi ürününü bu aşamada kontrol etme şansına sahiptir.İmalat süreci projenin büyüklüğüyle doğru orantılı olarak 10 – 20 gün içerisinde bitmektedir. Avrupa standartlarıyla özenle seçilen 1500′e yakın bileşen profesyonel üretim ekibimiz tarafından elden geçmekte ve bu bileşenler projenin orjinal haline dönüştürülmektedir. İmalat sürecinde üretim bölümü saniye saniye kontrol edilmektedir.


3.  Aşama MONTAJ
 
Üretim bittiğinde ürün veya üretilen tasarım, montaj ekibimizle işletmeye nakledilmekte ve proje zorluğuna göre 1 – 2 gün içerisinde yerine monte edilmektedir. Monte edildikten sonra işletmeniz hazır hale gelmektedir.


4. Aşama SERVİS
 
Ürünlerimizin hepsi garanti kapsamında olup, bir sorun çıktığı taktirde 1-3 iş günü içerisinde servis ekibimiz oluşan sorunu çözmek için kapınızda olmaktadır.