Proje Danışmanlığı

0532 292 3756

İK Politika ve Uygulamalar

Dekomet Ailesine HOŞGELDİNİZ,

Dekomet ailesi adı üstünde ''aile'' bilinciyle çalışan bir şirkettir. Personelimizi stajyer olarak başlatıp, emekli olana kadar kopmayan bir bağ ile ailemize katıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile yetiştirilerek yine aile bilinci içerisinde sıkıntılı zamanlarda da velilik görevimizi üstlenmekteyiz. Genç ve atak kadromuz her türlü probleme çözüm bulmaktadır.

 

 

Performans Yönetimi,

Ailemiz, temel amaçlarına ulaşabilmek için personelin motivasyonunun maksimumda tutulmasına inanır. Motivasyon gücünü karşılıklı dialog, prim çalışmaları ve psikolojik destek ile yüksekte tutmayı amaçlamıştır. 


 
 
Senin işin, senin seçeneğin!
 
Ailemizde kıdem ve derecelendirme bulunmamaktadır. Sonsuz bir olanaklar yelpazesinde bireysel olarak her personel firma politikasına paralel giderek istediği atılımı veya fikri gerçekleştirebilmektedir. Bu şekilde üs memnuniyetsizliği, yolsuzluk ve motivasyon kaybı önlenip, personelin Dekomet Ailesine bakış açısını geliştirmektedir. Gerçekleştirilen her başarılı proje prim ile teşvik edilmektedir. 

 

 


Personel Politikası,
 
Personelimizi ilk olarak bu konuda bilinçlendirmekteyiz;
''Koyduğun her tuğla senin yararına, attığın her taş senin zararına'' .
Personelimiz sağladığı faydaların nasıl kendi yararına veya sorumsuz davranışlarının nasıl kendi zararına döndüğünü pratik olarak öğrenmektedir. Çünkü bünyemizdeki her eleman bir aile ferdi ve yeni fikirler üretebilen bireylerdir. Bu bilinç verildiğinde personelin her birinin şahsi işyeri sahibi olduğunun farkına varmaktadır.